«ПРОФЕСІЙНЕ УПАВЛІННЯ ЖИТЛОМ: ОБЛИЧЧЯМ ДО ВЛАСНИКА ЖИТЛА»

01 грудня 2017 року в місті Запоріжжя у великій залі Запорізької міської ради відбудеться Міжнародна конференція «ПРОФЕСІЙНЕ УПАВЛІННЯ ЖИТЛОМ: ОБЛИЧЧЯМ ДО ВЛАСНИКА ЖИТЛА».

Організаторами Конференції є партнери кількох міжнародних проектів, основними завданнями яких є дослідження та провадження кращих міжнародних практик, пов’язаних з удосконаленням систем управління в житлово-комунальній галузі.

 

Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні (FES) реалізує в партнерстві з українською стороною проект з формування прозорих механізмів впливу споживачів на надавачів ЖК послуг, в якому започатковано створення комунікаційного майданчика всіх зацікавлених осіб з метою формування інституту професійних управителів через навчання менеджерів (управителів).

Важливе місце посідає проект ЄС «НОМЕ – На шляху до реформ у житловому секторі: підвищення потенціалу об'єднань власників житла в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні», що реалізується за підтримки «Ініціативи в житловому секторі Східної Європи» (IWO).

Проект реалізується у співпраці українських організацій-партнерів, серед яких Громадська спілка «Експертна Міжгалузева Асоціація України» (ЕМАУ), Запорізький національний університет (ЗНУ), Запорізький ресурсний центр «КРУГ», Благодійний фонд «Єврейський общинний центр» «МазальТов».

Місто Запоріжжя в даному проекті є повноправним його учасником, реалізуючи суб-проект «Трансформація управління в житловому секторі - Підтримка асоціацій домовласників в Запоріжжі».

В роботі Конференції також візьмуть участь партнери та учасники проекту «Німецько-Українські енергоефективні будинки». Учасники – представники 20 модельних будинків з 14 міст України, відібрані для проведення комплексної енергетичної санації. В рамках проекту на конференцію також були запрошені представники власників житла з Латвії, які поділяться досвідом проведення модернізації своїх будинків.

Учасники Конференції зможуть ознайомитись з інформацією про кращі практики з трансформації системи управління в житловому секторі країн-сусідів, з формування та функціонування системи підготовки професійних управителів, а також інструментами підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків місцевими органам влади.

Особливу увагу планується приділити досвіду українських фахівців у житловій сфері, питанням практичної реалізації Закону України 417, участі експертної спільноти та ресурсних центрів у формуванні інституту професійного управителя.

Серед запрошених до участі в Конференції є представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, представники місцевих органів виконавчої влади та підприємств, що працюють в сфері управління житловим фондом, представники вищих навчальних закладів України та профільних громадських організацій в сфері ЖКГ.

 

 

Конференція відбудеться за адресою:

м. Запоріжжя, проспект Соборний, 206,

велика зала Запорізької міської ради.

Початок Конференції:09:30 год.

Реєстрація: з 09:00 год.

 

 

 

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Максак Г., к.політ.н. Шелест Г., к.політ.н. Бурейко Н., Коваль М., Коваль Н.

Українська призма: Зовнішня політика 2017

Устименко В.А., Заблодська І.В.

Досвід об´єднання територіальних громад на Сході України: економіко-правові аспекти