Соціальна активність: білоруси переймають досвід

Українські громадяни займають активну позицію у розбудові своєї держави. А яка ситуація в Білорусі?

З 10 по 13 липня у м. Київ пройшов захід “Соціальна активність на шляху до змін: білоруси переймають досвід”. Українські та білоруські учасники обмінялися досвідом щодо підходів активізації громадянського суспільства та сприяння розвитку нових форм залучення громадськості до формування і прийняття рішень на місцевому та державному рівнях.

Під час заходу українські експерти  провели низку презентацій та розповіли про  ключові інструменти реалізації таких проектів як: урбанізація та міська мобільність, робота з людьми з особливими потребами, моніторинг бюджетних витрат держави, реалізація прав людини та висвітлення впливу неурядових організацій (НУО) на державну політику України.

Цей захід став не тільки майданчиком для звітування українських неурядових організацій про свою роботу, а й послугував  платформою для обговорення кращих практик між представниками обох країн.

За відгуками білоруських учасників кращі українські практики можуть успішно використовуватись і на теренах Білорусії. Одним із результатів заходу стала розробка концепцій декількох проектів, які можуть бути реалізовані учасниками за підтримки українських колег.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Максак Г., к.політ.н. Шелест Г., к.політ.н. Бурейко Н., Коваль М., Коваль Н.

Українська призма: Зовнішня політика 2017

Устименко В.А., Заблодська І.В.

Досвід об´єднання територіальних громад на Сході України: економіко-правові аспекти

Регіональний офіс Фонду ім. Фрідріха Еберта з співпраці та миру у Європі (Відень)

Форсайт Україна. Чотири сценарії розвитку України