Міжнародна конференція «Можливості активізації роботи профспілок в транснаціональних компаніях в Україні: ЄВРО-2012 як інструмент ...

25-27 січня 2011 року у Києві відбулася міжнародна конференція «Можливості активізації роботи профспілок в транснаціональних компаніях в Україні: ЄВРО-2012 як інструмент впливу на ТНК», яка була організована Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Профспілкою працівників агропромислового комплексу України та Міжнародним об’єднанням працівників харчової і табачної промисловості, сільського господарства, готельного і ресторанного господарства та суміжних професій.

Учасники конференції обговорили питання активізації роботи профспілок щодо створення і дотримання гідних умов праці для працівників транснаціональних компаній, що будуть задіяні в обслуговуванні учасників та гостей чемпіонату Європи з футболу. Профспілковці з України та Польщі обмінялися досвідом з питання захисту прав працівників, а також окреслили план роботи профспілок в підготовчий період до проведення чемпіонату з поширенням цього досвіду на профспілкові організації інших підприємств України, що представляють даний сектор послуг.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua