Семінар „Активізація розвитку соціального діалогу в Україні“

Семінар „Активізація розвитку соціального діалогу в Україні“
Київ, 22-23 квітня 2010 року

Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні продовжує у 2010 році співпрацю з Національною тристоронньою соціально-економічною радою при Президентові України  в  сприянні розвитку соціального діалогу в Україні. 


22-23 квітня 2010 року в Києві  пройшов навчальний семінар для представників територіальних тристоронніх соціально-економічних рад від профспілок і роботодавців.

Під час заходу представники територіальних рад з Автономної републіки Крим, 20 областей  України та міста Севастополь розглянули існуючі правові засади соціального діалогу,  ознайомилися з практикою діяльності органів соціального діалогу в Україні та країнах Європейського Союзу. Особлива увага була приділена ролі і місцю територіальних рад в системі державного регіонального управління.  Учасники семінару обмінялися досвідом організації соціального діалогу на територіальному рівні та опрацювали форми та методи взаємодії сторін територіальної ради під час здійснення її діяльності. Під час практичних занять увага учасників була зосереджена на формуванні плану роботи територіальної тристоронньої соціально-економічної ради та контролі за його виконанням.

Завантажити матеріали семінару „Активізація розвитку соціального діалогу в Україні“

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Європейський Донбас: як комунікувати європейську інтеграцію на Донеччині та Луганщині

Катерина Зарембо

Кращі практики інклюзії

Марія Ясеновська, Олена Зіненко

Концепція зовнішньої політики України

Євгенія Габер, Сергій Корсунський, Ганна Шелест