Міжнародна конференція: Реструктуризація і приватизація енергетичних і гірничо-видобувальних компаній в країнах Центральної та ...

21-22 січня 2010 року в Києві відбулася міжнародна конференція "Реструктуризація і приватизація енергетичних і гірничо-видобувних компаній в країнах Центральної та Східної Європи". Конференція була організована у співпраці Регіонального представництва фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі та Міжнародної федерації профспілок хіміків, енергетиків, гірників і працівників інших галузей (ICEM). Місцевим партнером виступила Профспілка працівників атомної промисловості України. Протягом двох днів представники профспілкових організацій Унраїни, Білорусі, Болгарії, Польщі, Сербії, Росії та Узбекистану змогли обмінятися досвідом у питаннях реструктуризації вищезгаданих секторів, стратегіями впливу на процеси реструктуризації, а також ознайомитися з сучасними тенденціями та перспективами розвитку галузі.
    Під час обговорень учасники приділили увагу аналізу типових проблем, що виникали під час реструктуризації великих підприємств і діям окремих профспілок по захисту своїх членів. Предметом дискусій профспілковців були також питання массової втрати робочих місць, організаційні труднощі, розвиток аутсорсингу та втрата довгострокової перспективи працевлаштування робітників. Учасники конференції домовились про подальші шляхи співпраці і постійного обміну досвідом між партнерськими організаціями з різних регіонів.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Українська призма: Зовнішня політика 2019. Аналітичне дослідження

Надія Бурейко, Геннадій Максак, Ганна Шелест

Реформи в Україні: зміни на краще чи імітація прогресу

Світлана Балюк, Наталія Клаунінг, Людмила Четвертухіна, Марія Коваль-Гончар

Оцінка ефективності державної програми «теплі кредити»

Володимир Саріогло, Марина Огай, Тамара Буренко