Охоплення профспілковим членством працівників аудіовізуальних ЗМІ в країнах колишнього СРСР

Охоплення профспілковим членством працівників аудіовізуальних ЗМІ в країнах колишнього СРСР: виявлення потреб та розробка стратегії на основі забезпечення гідних умов праці

Профспілки працівників культури 11 країн Східної Європи, Закавказзя та Центральної Азії - членські та партнерські організації UNI-MEI — взяли участь у міжнародній конференції «Охоплення профспілковим членством працівників аудіовізуальних ЗМІ в країнах колишнього СРСР: виявлення потреб та розробка стратегії на основі забезпечення гідних умов праці». Конференція була оргінізована в Києві Фондом ім. Фрідріха Еберта спільно з Глобальною спілкою медіа, розваг та мистецтв (UNI MEI) 15-17 вересня 2009 р. Учасники провели поглиблений аналіз еволюції аудіовізуальних галузей країн регіону в період їх переходу до ринкової економіки.
Профспілки-учасники конференції мають намір і далі розширювати свою взаємодію в рамках УНІ-МЕІ, а також Консультативногї Ради профспілок працівників культуры з метою практичної реализації положень прийнятої ними Хартії гідної праці для працівників галузі та ефективного захисту їх основоположних соціально-економічних прав.

Стратегия вовлечения в профсоюз трудящихся частного сектора аудиовизуальных отраслей стран региона

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Думки і погляди населення України щодо енергоефективності і енергозбереження

Анна Акерманн, Марія Коваль-Гончар, Антон Грушецький, Поліна Липова

Україна в "Раді безпеки 2019"

Регіональний офіс Фонду ім. Фрідріха Еберта зі співпраці та миру в Європі, Відень

Українська соціал-демократія та українська національна держава у 1917 – 1920 роках

Ярослав Грицак