Дуальна форма здобуття освіти в Україні

28-30.07.2020 Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в партнерстві із Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти провели зустріч представників закладів освіти та роботодавців, а також експертів з питання адаптації дуальної форми здобуття освіти (ДФЗО) в Україні.

Експертна група обговорила аналітичний звіт за результатами першого року проведення експерименту із запровадження пілотного проєкту у закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2019 р. №1296 «Щодо запровадження пілотного проєкту у закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти», в який включено у 44 закладах фахової передвищої та вищої освіти, а також напрацювала рекомендації для стейкхолдерів.

Роботу із популяризації поняття «дуальна освіта», адаптації німецького досвіду до українського контексту на рівні фахової передвищої та вищої освіти з метою створення законодавчо-нормативних рамок та уніфікації «правил гри» на державному рівні було розпочато 2013 року в рамках проєкту Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні в партнерстві з Українською Асоціацією Маркетингу та низкою закладів освіти і роботодавців.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua