Школа соціального лідерства: Молодіжні практики соціального проєктування

22 березня 2021 року стартував другий етап проєкту «Школа соціального лідерства 2021: Молодіжні практики соціального проектування», під час якого учасники та учасниці зі всієї України представили вдосконалені проєктні ідеї та отримали зворотній зв`язок від тренерів Школи (викладачів кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка).

Метою цього етапу проєкту було поглиблення знань із соціального проєктування, доопрацювання проєктних ідей учасників та учасниць та надання детальних відгуків та порад від тренерів щодо подальшої роботи з проєктними заявками та реалізації соціальних проєктів.

Після п’яти днів інтенсивної роботи в онлайн режимі, участь у Школі продовжують  11 перспективних та захоплюючих проєктів від 33 учасниць та учасників з усієї країни, що охоплюють широкий спектр суспільних тем: гендерна рівність в освіті, популяризація соціальної роботи як професійної діяльності, підтримка людей літнього віку за допомогою волонтерства, інклюзія та багато іншого.

На третьому та завершальному етапі у липні 2021 року планується проведення виїзної Літньої Школи соціального лідерства. У фокусі цьогорічної Школи стоятимуть питання планування та впровадження соціальних проєктів, особливостей соціальних комунікацій у проєктуванні, можливості особистісного розвитку лідера та побудова спільноти молодіжних лідерів-однодумців. А зараз у учасниць та учасників є час на реалізацію власних проєктів та отримання особистого досвіду з соціального проєктування.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Екологічні тренди в Україні: погляд громадян

Світлана Балюк, Наталія Клаунінг, Людмила Четвертухіна, Марія Коваль-Гончар

Українська призма: Зовнішня політика 2020. Аналітичне дослідження

к. політ. н. Бурейко Надія, Максак Геннадій, к. політ. н. Шелест Ганна

Посібник для суддів: Особливості розгляду справ про порушення законодавства про рекламу в частині дискримінації за ознаками статі

Надія Стефанів, Ірина Лилик, Мирослава Бабак, Олена Давліканова, Тетяна Стрелець, Ірина Желтобрюх