Школа соціального лідерства – 2021: Молодіжні практики соціального проєктування

10 березня 2021 року пройшла зустріч – знайомство учасниць та учасників першого етапу проєкту "Школа соціального лідерства – 2021: Молодіжні практики соціального проєктування", яку було проведено організаторами в рамках спільного проєкту з кафедрою соціальної реабілітації та соціальної педагогіки Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Перший етап конкурсу подолало 15 команд, які надали заявки з описом тих проєктів, над якими вони надалі готові працювати. Тематика таких проєктів така ж яскрава, як і їх географія. Цьогорічна школа стане загальнонаціональною, оскільки охоплює проєкти за різними тематичними напрямками з усієї України: підтримка соціально-вразливих груп населення в умовах епідемії Ковід 19; практики соціальної інклюзії; підтримка гендерної рівності тощо.

Наступним етап проєкту передбачено онлайн навчання за такими темами: основи соціального проєктування, комунікації в процесі розробки та впровадження соціального проєкту, особистісне зростання соціального лідера. Це допоможе учасницям та учасникам доопрацювати власні проєкти перед їх презентацією і безпосередньо перед втіленням їх у життя. Саме оцінка результатів практичної роботи й визначить претендентів на участь у Літній Школі соціального лідерства, що планується у липні 2021 року.

Бажаємо всім учасницям та учасникам успіхів у подальшому навчанні в рамках проєкту, перемоги у конкурсі розроблених проєктів, а також гарних результатів при їх реалізації.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Екологічні тренди в Україні: погляд громадян

Світлана Балюк, Наталія Клаунінг, Людмила Четвертухіна, Марія Коваль-Гончар

Українська призма: Зовнішня політика 2020. Аналітичне дослідження

к. політ. н. Бурейко Надія, Максак Геннадій, к. політ. н. Шелест Ганна

Посібник для суддів: Особливості розгляду справ про порушення законодавства про рекламу в частині дискримінації за ознаками статі

Надія Стефанів, Ірина Лилик, Мирослава Бабак, Олена Давліканова, Тетяна Стрелець, Ірина Желтобрюх