12 Зимовий СД Кампус

СД Кампус - це формат-бренд, перевірений часом!

24 - 28 лютого 2021р. у мальовничих Карпатах, командою ВГО “СД Платформа” у партнерстві з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні було організовано та проведено вже 12 Зимовий Кампус для учасників з різних куточків України.

СД Кампус - унікальний освітній формат, який вже 6 років поспіль дає змогу прогресивній молоді переосмислити поточні суспільні процеси, а також допомагає знайти шляхи вирішення найбільш актуальних проблем політики, економіки та соціальної сфери.

Протягом чотирьох днів інтенсивної освітньої прокачки учасники познайомилися з найкращими кейсами європейських соціал-демократів, опанували методи та інструменти роботи із новими формами політичної комунікації, взяли участь у дебатах та працювали над конструюванням особистісного бренду. Як завжди у програмі заходу було багато свіжості та практичності, безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Власними досвідом з учасниками Кампусу ділилися:

Експерт з виборчого законодавства, сертифікований тренер ЦВК, Роман Кошовий у своєму виступі: «Як пушити місцеві ради?» розкрив секрети методів впливу на місцеву владу в Україні, поділився кейсами запровадження елементів демократії на прикладі Львова, а також поділився практичними знаннями про запровадження громадського бюджету участі.

Відомий політолог, аналітик, керівник Закарпатської обласної організації Комітету виборців України, засновник проекту Varosh -  Дмитро Тужанський розповів про власне бачення інформації - «хайп», «зрада», «перемога». Дмитро на власному прикладі та доступною мовою розкрив таємниці українських інфлюенсерів, і переконав учасників у важливості пошуку власної ніши. Разом із цим, спікер не забув розказати про ключові помилки у побудові власного медіа-бренду.

Журналістка відомого ЗМІ - Анжеліка Сизоненко під час формату «Жива бібліотека» розповіла про власний шлях в журналістиці, поділилися досвідом роботи на телебаченні, лайфхаками роботи на камеру і ведення прямих ефірів.

Головними напрацюваннями Зимового СД Кампусу стали нові проекти, створені командами учасників прямо на заході. Чекаємо на продовження далі!

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Екологічні тренди в Україні: погляд громадян

Світлана Балюк, Наталія Клаунінг, Людмила Четвертухіна, Марія Коваль-Гончар

Українська призма: Зовнішня політика 2020. Аналітичне дослідження

к. політ. н. Бурейко Надія, Максак Геннадій, к. політ. н. Шелест Ганна

Посібник для суддів: Особливості розгляду справ про порушення законодавства про рекламу в частині дискримінації за ознаками статі

Надія Стефанів, Ірина Лилик, Мирослава Бабак, Олена Давліканова, Тетяна Стрелець, Ірина Желтобрюх