Хакатон Прогресильних Викладачів

27 листопада 2020 року в Києві за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні відбувся Хакатон Прогресильних Викладачів. Захід проходив у онлайн форматі, проте команда організаторів мала можливість працювати офлайн.

Під час Хакатону, після короткого знайомства, команда організаторів разом із учасниками підсумували роботу Прогресильних протягом 2020 року. Учасники відзначили високий рівень активності та напрацювань.

Під час панельної дискусії «Як виживати освітянам у часи карантину?» відбулось жваве обговорення проблем спричинених коронакризою, які виникають під час освітнього процесу. Також обговорили можливості вирішення цих проблем та полегшення наслідків їх впливу на освітній процес.

Результатом роботи в групах за чотирьма напрямками: формати, аналітика, фандрайзинг та комунікація є напрацювання нових ідей та планів подальшої роботи у 2021 році. Робота в групах дала можливість об’єднати учасників за спільними інтересами, що значно спонукає до подальшого активного включення в процес реалізації напрацьованих планів.

За результатами опитування 78 % учасників оцінили свою роботу на відмінно (за 5-ти бальною шкалою), 22 % оцінили свою роботу на 4. 87% учасників оцінили роботу групи як відмінну, 13 % цілком задоволені роботою груп. Також учасники відзначили високий рівень мотивації та ефективну комунікацію під час заходу.

Більше 90 % учасники готові долучитись до подальшої діяльності Прогресильних.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Екологічні тренди в Україні: погляд громадян

Світлана Балюк, Наталія Клаунінг, Людмила Четвертухіна, Марія Коваль-Гончар

Українська призма: Зовнішня політика 2020. Аналітичне дослідження

к. політ. н. Бурейко Надія, Максак Геннадій, к. політ. н. Шелест Ганна

Посібник для суддів: Особливості розгляду справ про порушення законодавства про рекламу в частині дискримінації за ознаками статі

Надія Стефанів, Ірина Лилик, Мирослава Бабак, Олена Давліканова, Тетяна Стрелець, Ірина Желтобрюх