СД Кампус

СД Кампус - це формат-бренд, перевірений часом!

За 5 років командою СД Платформи у партнерстві з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні було організовано та проведено 10 Кампусів, у яких взяли участь понад 500 прогресивних людей з різних куточків України.

СД Кампус – це унікальний освітній формат, який дає змогу переосмислити поточні суспільні процеси, а також допомагає знайти шляхи вирішення найбільш актуальних проблем політики, економіки та соціальної сфери.

Цього року у рамках вже XI-го СД Кампусу 25 випускників попередніх Кампусів зібралися у м. Східниця Львівської області з 4 по 8 листопада для підведення підсумків та визначення подальшої стратегії розвитку, включаючи створення мережі випускників SD Alumni.

Протягом чотирьох днів активного брейншторму учасники аналізували політичні партії України та інших держав світу, а також методи, якими соціал-демократи долають кризи. Упродовж усього заходу учасники неодноразово наголошували про важливість залучення молоді до політичних реалій нашої держави та вагомість розвитку політичної культури.

У рамках програми було прокачано навички підготовки якісного контенту, створення відео, формування команди, роботи на камеру та SWOT аналізу. Учасники аналізували як краще подавати матеріал та пробували себе у ролі тренерів вже для наступних Кампусів у 2021 році.

Головними напрацюваннями стали нові теми, програми, мото та промовідео наступних Кампусів, а також візія створення та функціонування мережі випускників СД Кампусу / SD Alumni. Чекаємо на продовження далі!

Захід під назвою SD Campus Alumni відбувся завдяки співпраці ВГО “СД Платформа” та Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні із дотриманням усіх карантинних вимог.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Сценарій і тренди 2021: міжнародна політика

Сергій Герасимчук, Ганна Шелест

Комісія зі встановлення правди: міжнародний досвід та реалії України

Сергій Кіщенко

Посібник для керівників державної служби

Юлія Лихач (кер. авт. колективу), Марина Канавець, Роман Попов, Анжела Малюга, Наталія Шамрай, Сергій Гербеда, Андрій Мацокін, Наталя Чермошенцева, Сергій Селіванов, Наталія Щербак, Вікторія Дівак, Ганна Третяченко, Юлія Єрченко, Мар´яна Постоловська, Оксана Бутенко, Людмила Михалик