Повернутися до соціального життя

20 жовтня 2020 року стартував проєкт, який має на меті допомогти у розв'язанні проблеми гендерної справедливості в межах однієї із найвразливіших груп населення. Жінки, що виховують дітей з інвалідністю, стикаються з великою кількістю соціальних, економічних, ментальних проблем. Під тиском щоденних зобов’язань та обставин здебільшого жінки відмовляються від власних амбіцій та право на соціально активне життя, віддаючи всі свої ресурси на реалізацію себе тільки в одній соціальній ролі – матері.

Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні разом із ГО "Соціальна перспектива" провели онлайн презентацію проєкту "Супер-мама: повернутися до соціального життя ", який має допомогти матерям дітей з інвалідністю знайти себе в різних сферах життя. В рамках проєкту передбачено онлайн тренінги із провідними експертками з Білорусі, Грузії та України. Учасниці зможуть не тільки поділитися власним досвідом у розв'язанні щоденних проблем, не тільки отримати підтримку від тих, хто справді розуміє складність щоденних завдань та відповідальність, що лежить на плечах жінок. Цінність проєкту полягає в тому, що учасниці мають суттєво покращити свій психологічний стан, отримати поштовх для оволодіння необхідними вміннями та навичками у тих сферах, які були для них досі бажаними, але недосяжними.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Сценарій і тренди 2021: міжнародна політика

Сергій Герасимчук, Ганна Шелест

Комісія зі встановлення правди: міжнародний досвід та реалії України

Сергій Кіщенко

Посібник для керівників державної служби

Юлія Лихач (кер. авт. колективу), Марина Канавець, Роман Попов, Анжела Малюга, Наталія Шамрай, Сергій Гербеда, Андрій Мацокін, Наталя Чермошенцева, Сергій Селіванов, Наталія Щербак, Вікторія Дівак, Ганна Третяченко, Юлія Єрченко, Мар´яна Постоловська, Оксана Бутенко, Людмила Михалик