СД Кампус - це формат-бренд, перевірений часом!

За 6 років командою ВГО "СД Платформа" у партнерстві з регіональним представництвом Фонду ім.Ф.Еберта в Україні було успішно організовано та ефективно проведено понад 12 Кампусів, у яких взяли майже 600 прогресивних людей з різних куточків України.

СД Кампус - унікальний освітній формат, який дає змогу переосмислити поточні суспільні процеси, а також допомагає знайти шляхи вирішення найбільш актуальних проблем політики, економіки та соціальної сфери. Влітку цього року у рамках вже XIII СД Кампусу 40 громадських активістів, політичних діячів, профспілкових лідерів зібралися у Східниці Львівської області з 26 по 29 серпня з метою вдосконалення навичок в діджітал сфері, публічних виступах та поглиблення знань щодо політичної та виборчої системи у ФРН.

Протягом чотирьох днів активного брейншторму учасники розробили 5 потужних громадсько-політичних та громадсько-соціальних, а також еко- проєктів, що будуть реалізовані впродовж півроку у рамках діяльності СД Платформи. Разом із цим, в рамках Літнього СД Кампусу учасники здобули ґрунтовні знання про лідерство, а також розвинули розуміння теми політичної прогресивності лідерства на основі досвіду соціал-демократів Німеччина. За допомогу знань отриманих на Кампусі, наразі учасники можуть визначити бажані шляхи вирішення конкретних проблем для своїх спільнот/громад/організацій; можуть визначити організації, установи та цільові групи, які вони можуть і повинні залучати до спільної роботи з просування та популяризації ідей СД; можуть визначити ресурси та ризики для своєї громадсько-політичної діяльності; можуть визначити методи лідерства, які їм необхідно використовувати.

У рамках програми Кампусу через формат "Жива бібліотека" також було "прокачано" навички учасників у створенні стратегії власної діяльності, написанні промови, підготовки якісного контенту та створення відео. Особлива увага були приділена темі публічних виступів.

Захід відбувся завдяки співпраці ВГО "СД Платформа" &  Фонду ім. Ф. Еберта в Україні із дотриманням усіх карантинних вимог.

Бюро в Києві

04070 Україна, Київ
вул. Борисоглібська, 15А

+38 (044) 234 0038

mail(at)fes.kiev.ua