Trade Union Trainer Camp 2021 (#TUTcamp2021)

З 10 по 13 червня 2021 року в Одесі відбувся літній табір для профспілкових лідерів, організований представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта та ГО «Інститут громадянської освіти та праці».

Метою було, серед іншого, опрацювати матеріал, що стосується новітніх підходів до соціальних медіа, стратегій спілкування та подальшого навчання дорослих, формування критичного мислення, використання командобудівних практик, ділових ігор. Окрім цього, особлива увага приділялася створенню мережі прогресивних профспілкових організацій з усієї України. Таким чином було зроблено вагомий внесок у забезпечення прогресивних профспілкових діячів необхідними навичками для їх подальшої роботи задля формування соціальної політики та передачі цих знань іншим працівникам за допомогою різних методів коучингу.

Перший день табору в основному був присвячений знайомству. Крім того, учасники та учасниці ознайомились із стратегіями подальшого навчання різних вікових груп у різних онлайнових та офлайн-контекстах.

На основі низки семінарів та тренінгів на другий день табору, з одного боку, учасники та учасниці критично розглянули власну роль профспілкових лідерів. З іншого боку, день характеризувався низкою практичних та ігрових завдань, що сприяло, зокрема, розширенню дидактичних навичок. У цьому контексті учасники та учасниці розробили власні дидактичні ігри.

В ході табору особлива увага приділялася особистому тренуванню та розвитку учасників та учасниць. Зокрема, публічні виступи практикувались у серії семінарів. Завдяки різноманітним інтерактивним вправам учасники та учасниці вправлялися у впевненій подачі інформації під час публічних виступів. Майстер-класи в останній день табору були також практичними. В ході тренінгу зі створення цікавої та мотивуючої презентації учасники та учасниці мали простір для творчого розвитку. У цьому контексті група представила короткометражний фільм про дні, які вони провели разом.

В один із вечорів  літнього табору учасники та учасниці переглянули документальний фільм про шахтарські страйки в Україні 1990-х роках та обговорили його з точки зору профспілкових та загальнолюдських цінностей.

Загалом табір виявився справді успішним. Велика мотивація та прихильність учасників та учасниць, досвід тренерів та тренерок, модераторів сприяли дуже хорошій робочій атмосфері та спільності. Ми хочемо подякувати за це всім, хто долучився до організації, проведення та участі у такому яскравому заході!

Бюро в Києві

04070 Україна, Київ
вул. Борисоглібська, 15А

+38 (044) 234 0038

mail(at)fes.kiev.ua