Літній СД Кампус

20го по 24е липня відбувся Літній СД Кампус, Платформа, на якій відбувається переосмислення поточних суспільних процесів та пошук прогресивних рішень найбільш актуальних проблем сьогодення. Цей унікальний формат заходу створено з метою безкоштовного навчання, розвитку та реалізації власних можливостей для активних молодих людей з усіх куточків України.

Чому зараз? Війна - це сильний виклик для всіх нас. Українське суспільство об'єдналось для протидії ворогу як на фронті, так і в тилу. Сотні підприємств, закладів освіти та охорони здоров'я зруйновані. Знищені вщент міста та мільйони вимушених переселенців, що втратили роботу та житло. Значні видатки держави на оборону та безпеку. Після війни вже зараз експерти прогнозують демографічну катастрофу. З початком повномасштабної війни минулого життя більше немає, а колишні плани та мрії залишилися лише згадкою у блокноті.

Однак, життя продовжується і вже зараз ми маємо думати на крок вперед та планувати відновлення України. Про що наш Кампус? Програми відновлення вже розробляються, однак ще відсутнє розуміння, як це все буде працювати у реальному житті, а не на папері. Якою має бути стратегія відновлення України? Як вижити в нових умовах та повернути відчуття безпеки для всіх? Де будуть залучатися гроші під відновлення і хто саме буде у пріоритеті: люди, що втратили житло, переселенці, родини військовослужбовців, малі підприємці, чи знову олігархи, їхні групи впливу, агромонополісти та забудовники?

В якості спікерів Кампусу виступили такі іноземні гості:

  1. Іраче Гарсія Перес — очільниця S&DGroup у Європарламенті
  2. Марсель Рьотіг — директор представництвами Фонду імені. Фрідріха Еберта в Україні
  3. Йоханес Шрапс — депутат Бундестага, доповідач по Україні
  4. Доктор Бертран фон Мольке — в.о. посла Німеччини в Україні

Бюро в Києві

04070 Україна, Київ
вул. Борисоглібська, 15А

+38 (044) 234 0038

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

 

Сборник "100 историй женщин и девочек с войны России против Украины". Том II

Е. Бучинская, Е. Давликанова, И. Лылык, О. Яшкина

Сборник "100 историй женщин и девочек с войны России против Украины". Том I

Е. Бучинская, Е. Давликанова, И. Лылык, О. Яшкина

Стратегічні комунікації для безпекових і державних інституцій: практичний посібник

О. Заруба, С. Череватий, О. Акульшин, Л. Компанцева