Ювілейна Х Школа соціального лідерства відбулася в Карпатах

«Hack your career: знайди свій шлях у соціальній сфері». Під таким гаслом відбулася Зимова Школа, що пройшла 21 – 25 січня в Карпатах.

За результатами конкурсного відбору учасниками та учасницями Зимової Школи стали 24 соціальні лідери/ки (студенти/ки та аспіранти/ки, представники/ці молодіжних громадських організацій України.) Цьогорічна Школа зібрала однодумців із Києва та Київщини, Житомирщини, Львівщини, Тернопільщини, Хмельниччини та Чернігівщини.

Зимова Школа була присвячена практикам кар’єрного планування та розвитку майбутніх професіоналів соціальної сфери. Вона пройшла під професійним супроводом тренерської команди на чолі з пані Оленою Чуйко, докторкою психологічних наук, професоркою університету імені Тараса Шевченка. До участі у заході цього разу були запрошені у якості спікерок також і «випускниці» цієї освітньої платформи, які стали справжніми фахівчинями своєї справи і змогли поділитися своїми професійними лайфхаками.

Такі заходи об’єднують молодь зі всієї України у прагненні бути агентами соціальних змін та втілювати і розвивати свій лідерський потенціал. Цьогорічна Школа дала змогу навчитися створенню персональних  кар’єрних планів, відчути себе серед однодумців, що створюють вже сьогодні кам’юніті майбутніх успішних професіоналів соціальної сфери.

Бюро в Києві

04070 Україна, Київ
вул. Борисоглібська, 15А

+38 (044) 234 0038

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

 

Сборник "100 историй женщин и девочек с войны России против Украины". Том II

Е. Бучинская, Е. Давликанова, И. Лылык, О. Яшкина

Сборник "100 историй женщин и девочек с войны России против Украины". Том I

Е. Бучинская, Е. Давликанова, И. Лылык, О. Яшкина

Стратегічні комунікації для безпекових і державних інституцій: практичний посібник

О. Заруба, С. Череватий, О. Акульшин, Л. Компанцева