Презентація результатів соціологічного дослідження „Поляки та українці у щоденних контактах“

 

28 вересня 2021 року
11:00 – 13:00
Онлайн у Zoom

Реєстрація

Організатори: Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Польщі, Східноєвропейський коледж Яна Новака-Єзіоранського у Вроцлаві, Рада зовнішньої політики «Українська призма»

Історія небагатьох європейських країн переплетена так само, як історія держав-сусідів України та Польщі. Поєднані 535-кілометровим кордоном, обидві держави мають не лише спільне минуле. В останні роки Польща стала місцем безпрецедентної трудової міграції з України, і багато українців виїжджають за кордон у пошуках кращого життя та вищої заробітної плати.

Такий розвиток подій, який для багатьох поляків та українців означав шанс наживо познайомитись із сусідами, справив значний вплив на те, як громадяни двох країн сприймають один одного. Що поляки та українці знають одне про одного? Що вони думають про відносини між двома країнами? Яка їх оцінка потенційного майбутнього співробітництва між Польщею та Україною?

28 вересня 2021 року об 11.00 – 13.00 год. онлайн на платформі Zoom буде проведено презентацію результатів соціологічного дослідження, яке було проведене в Україні та Польщі з питань українсько-польських відносин. Респонденти відповідали на питання щодо економічної та безпекової співпраці між країнами, сприйняття, асоціацій. Дослідники також з’ясовували рівень обізнаності населення обох країн щодо культурної спадщини обох країн та рівень міжособистісних відносин.

Спікери:
Надія Коваль, керівниця інформаційно-аналітичного відділу Українського інституту
Івона Райхардт, Східноєвропейський коледж Яна Новака-Єзіоранського у Вроцлаві
 
Коментатори:
Олена Бетлій, Історикиня, кандидатка історичних наук (2004), доцентка кафедри історії Національного університету "Києво-Могилянська академія" (очікується підтвердження участі)

Модератор: Геннадій Максак, виконавчий директор, Рада зовнішньої політики «Українська призма»

Реєстрація. Після реєстрації Ви отримаєте персональний лінк для доступу до вебінару Zoom.

Дискусія також транслюватиметься на Фейсбук-сторінці FES-Ukraine.
Робочі мови:  українська, англійська, організатори забезпечують синхронний переклад.

Зверніть увагу на наступні технічні та процедурні аспекти:

  • Після реєстрації ви отримаєте електронним листом підтвердження з персоналізованим URL -посиланням для приєднання до зустрічі у Zoom.
  • Zoom працює з ПК, смартфоном або планшетом. Додаток "Zoom Cloud Meeting" можна знайти у відповідному магазині додатків. В іншому випадку безкоштовна клієнтська програма для ПК, Mac або Linux буде встановлена, коли ви відкриєте свою персоналізовану URL -адресу для введення. Просто дотримуйтесь інструкцій.
  • Повідомлення про захист даних: FES зберігає ваші реєстраційні дані лише для адміністративних та облікових цілей, а пізніше видаляє їх на платформі Zoom. Zoom відповідає стандартам GDRP (General Data Protection Regulation).

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Рекомендації щодо впровадження доступності та інклюзивності дитячих ігрових майданчиків

Ворона Олександр, Родін Костянтин, Шкуро Валентина

Екологічні тренди в Україні: погляд громадян

Світлана Балюк, Наталія Клаунінг, Людмила Четвертухіна, Марія Коваль-Гончар

Національні дорадчі групи в торговельних угодах ЄС: чи є рух вперед?

Дебора Мартенс, Діана Потьомкіна, Ян Орбі