Зимовий СД Кампус 2020

СД Кампус — це платформа для переосмислення поточних суспільних процесів, пошуку прогресивних ідей та рішень найбільш актуальних проблем у політиці, економіці та соціальній сфері.

Цього року 10-й ювілейний СД Кампус (формат-бренд CД Платформи, який з 2015 року прокачує прогресивну молодь з різних куточків України) відбувся у Східниці з 20 по 23 лютого. Захід під назвою #виборимати: Кампанія. Цінності. Команда проходив за підтримки Фонду ім. Ф. Еберта в Україні та мав на меті привернути увагу політично активної молоді до місцевих виборів 2020.

35 учасників та учасниць з різних регіонів України працювали 4 дні та знайомилися з новими формами політичної комунікації, що спрямовані на різні цільові групи.

Активісти СД Платформи ділилися досвідом у парламентській виборчій кампанії, своїми прогнозами щодо місцевих виборів 2020 та розповідали про стратегії виборчих кампаній, підготовку до виборів, важливі напрямки у роботі передвиборчих штабів та конструювання меседжів. Учасники Кампусу приймали участь у у моделюванні передвиборчої кампанії, розробці програми кандидатів, центрального повідомлення та промо відео.

Серед запрошених спікерів цього року завітали Марсель Рьотіг, Директор Представництва Фонду ім. Еберта в Україні, Каталіна Штефанеску, Віце-президентка Європейських молодих соціалістів, Борис Тізенгаузен, політтехнолог, та Світлана Ярова, депутатка Вінницької міської ради, секретар комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua