Панельна дискусія «Розрив шаблонів: 3С під прицілом»

29 травня 2019 року в рамках 20 Ювілейного Фестивалю Реклами «UkrainianCreativeAwards» відбулась панельна дискусія «Розрив шаблонів: 3С під прицілом», на якій обговорювались проблеми дискримінації в рекламі за ознакою статі.

Ювілейний Фестиваль, місцем проведення якого стала Одеса, насичений конкурсною, семінарською та розважальною програмами. Але саме цього року вперше темі репрезентації жіночих та чоловічих образів в рекламі було приділено стільки уваги.

Хедлайнери дискусії: Ірина Лилик, президентка Української Асоціації Маркетингу, Жюстіна Райджите, директорка департаменту розвитку та політики Європейського альянсу із стандартів в рекламі (EASA, Брюсель), Олена Давліканова, координаторка проектів Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, та Дмитро Золотухін, заступник Міністра інформаційної політики України. Модерувала дискусію Олена Бучинська, голова Київського Регіонального Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами.

Рекламісти обговорювали можливості імплементації в українські реалії європейського досвіду попередження дискримінаційної реклами. Були презентовані Стандарти недискримінаційної реклами за ознакою статті та результати діяльності Індустріального Гендерного Комітету з Реклами. Фахівці усвідомлюють, що споживач 21 століття вимагає нових меседжів, побудованих на толерантності до різноманіття індивідуальностей, повазі до людини та відображенні різного людського досвіду.

Партнерами Фестивалю в організації панельної дискусіє є Представництво Фонду ім.. Фрідріха Еберта в Україні та ГО «Українська Асоціація Маркетингу».

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Українська призма: Зовнішня політика 2019. Аналітичне дослідження

Надія Бурейко, Геннадій Максак, Ганна Шелест

Реформи в Україні: зміни на краще чи імітація прогресу

Світлана Балюк, Наталія Клаунінг, Людмила Четвертухіна, Марія Коваль-Гончар

Оцінка ефективності державної програми «теплі кредити»

Володимир Саріогло, Марина Огай, Тамара Буренко