Чорноморський фокус української зовнішньої політики

20 травня 2019 року у м. Одеса відбувся експертний круглий стіл «Чорноморський фокус української зовнішньої політики».  Це обговорення стало одним із серії заходів в рамках проекту розробки концепції зовнішньої політики України. Проект здійснюється Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС у партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні  та UA: Ukraine Analytica

Під час обговорення порушувались питання пріоритетів зовнішньополітичного курсу України в Чорноморському регіоні, проблемних та перспективних напрямів співробітництва, а також наявних і потенційних загроз безпеки в басейнах Чорного та Азовського морів. Учасники обговорили співпрацю із Туреччиною, Румунією, Молдовою та Болгарією.

В заході взяли участь фахівці із зазначеної проблематики, представники штабу ВМС в Одесі, професорсько-викладацький склад Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, Інституту ВМС Національного університету "Одеська морська академія", екс-представник Президента в АР Крим Борис Бабін, співробітники Південного регіонального управління ДПСУ, регіональних філій Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України в Одесі та Херсоні, Центру глобалістики "Стратегія ХХІ", а також Представництва МЗС України в Одесі.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Українська призма: Зовнішня політика 2019. Аналітичне дослідження

Надія Бурейко, Геннадій Максак, Ганна Шелест

Реформи в Україні: зміни на краще чи імітація прогресу

Світлана Балюк, Наталія Клаунінг, Людмила Четвертухіна, Марія Коваль-Гончар

Оцінка ефективності державної програми «теплі кредити»

Володимир Саріогло, Марина Огай, Тамара Буренко