Візит депутатів до України

Нещодавно члени Німецького Бундестагу Йоханнес Шрапс та Франк Швабе, а також  Штефан Шеннах, Депутат Бундесрату (Австрія) відвідали Україну в рамках інформаційного візиту, організованого Фондом ім. Фрідріха Еберта.

Перебуваючи в Україні, члени делегації  провели низку інтенсивних переговорів, в тому числі з Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе та експертами Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, членами Комітету у закордонних справах Верховної Ради України, Першим заступником Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юсуфом Куркчі. Вони також зустрілися із відомими правозахисниками для обговорення широкого кола питань захисту прав людини в Україні та на непідконтрольних їй територіях в Донецькій, Луганській областях та Криму. Йоханнес Шрапс також поспілкувався із активною молоддю в рамках зустрічі Open morning discussion club, що було проведено у співпраці із Фондом «Відкрий Україну». 

На завершення свого візиту до України члени Німецького Бундестагу відвідали лінію зіткнення в східній частині України  та зустрілися з заступником губернатора Донецької області Ігорем Стокозом. Предметом їхньої розмови стали обговорення гуманітарної ситуації у регіоні та питання відбудови регіону. Делегація також зустрілася із представниками хабу ОБСЄ в Краматорську та ознайомилася із діяльністю організації HALO-Trust, що спрямована на розмінування територій.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua