Тренінг з розпізнавання та реагування на дискримінацію у Дніпрі та Хмельницькому

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні провели 30-31 жовтня 2018 року у Дніпрі навчальний тренінг на тему: «Розпізнавання та реагування на дискримінацію». Участь у ньому взяли працівники місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування області.

Під час тренінгу учасники мали можливість ознайомитися з ключовими аспектами національного та міжнародного законодавства, яким гарантується рівність прав і свобод людини. У процесі виступу спікерів присутні також ознайомилися з особливостями роботи Офісу Омбудсмана у сфері запобігання та протидії дискримінації.

На тренінгу  представники місцевих органів влади отримали не тільки теоретичні знання, а й практичні навички. Спікери навчили розпізнавати дискримінацію за ознаками раси, кольору шкіри, етнічного, національного походження, релігійних переконань, інвалідності та стану здоров’я, статі, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності шляхом розв’язання практичних кейсів та вправ.

На тренінгу наголосили на важливості дотримання принципу недискримінації у роботі органів державної влади та місцевого самоврядування. Окремо акцентували на необхідності вживати всіх можливих заходів задля формування толерантного ставлення до вразливих груп суспільства.

Наступні тренінги будуть проведені у м. Хмельницький, 13-14 листопада 2018 р. та у м. Житомир 26-27 листопада 2018 р.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua