Права людини в діяльності української поліції

15 листопада в Академії патрульної поліції відбулася інтерактивна лекція з прав людини для майбутніх поліцейських. Лекцію з теми прав людини провела директорка Центру громадянських свобод Олександра Романцова.

Підвищити рівень своїх знань з прав людини для майбутніх поліцейських важливо не тільки для якісного виконання посадових обов`язків та служіння принципам чесності, професійності, самовідданості, а і для розвитку високих моральних якостей, навичок гідно поводити себе у кризових ситуаціях, впроваджувати сталі зміни у суспільстві.

Після лекції слухачі та слухачки Академії змагалися за перемогу у грі “Що? Де? Коли?” з тематики прав та основоположних свобод людини. Всі учасники\ці заходу отримали збірки з історії Загальної Декларації Прав Людини та посібник “Права людини в діяльності поліції”, які стануть їм у нагоді.

Це перший захід в рамках партнерства між  Академією патрульної поліції, Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Центром громадянських свобод.

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Бухарест 9: у пошуках співпраці на східному фланзі НАТО?

Сергій Герасимчук

Українська призма: Зовнішня політика 2018. Аналітичне дослідження

Надія Бурейко, Геннадій Максак, Ганна Шелест

Стандарти недискримінаційної реклами: світові тенденції та українські ініціативи

Лукас Боде, Олена Бучинська, Олена Давліканова, Олег Кобельков, Жустіна Райжите, Ірина Лилик, Юрій Сахно, Наталія Федорович