Тренінг з Моделювання парламенту

23-24 вересня Фонд Фрідріха Еберта в партнерстві з СД Платформою.провели тренінг з Моделювання парламенту. Ініціатива вже відбулась в Івано-Франківську, Рівному та Харкові.

Цього разу тренінг відбувся в Києві за співпрацею із Асоціацією випускників юридичного факультету КНУ ім. Т.Г. Шевченка.

Тренінг з політичної освіти спрямований на трансформацію політичної культури серед молоді.

Першопричина більшості структурних проблем української політичної системи полягає у нерозумінні громадянами того, як вона функціонує. Відсутність ідеологічних політичних партій, деструктивні процеси політичної системи та відсутності політичної культури серед громадян.

Молодь, яка претендує на місце серед існуючих еліт також часто не розуміє тих політичних процесів, які відбуваються в Україні. У рамках діяльності СД Платформи у партнерстві з Регіональним представництвом фонду ім. Ф.Еберта, проводилися опитування щодо можливих цікавих та актуальних тем для молоді.

Однією з найбільш затребуваних була тема політичного орієнтування. Надзвичайно важливо для студентів розуміти різницю в політичних ідеологіях, знати основні завдання і функції партій, отримати досвід, яким чином функціонує політична система в країнах ЄС та порівняти її з українськими реаліями.

Лекції про роль політичних партії та різницю між соціал-демократією та іншими політичними ідеологіями, практика ведення переговорів та моделювання роботи парламенту - ось основні складові тренінгу.

 

 

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Максак Г., к.політ.н. Шелест Г., к.політ.н. Бурейко Н., Коваль М., Коваль Н.

Українська призма: Зовнішня політика 2017

Устименко В.А., Заблодська І.В.

Досвід об´єднання територіальних громад на Сході України: економіко-правові аспекти

Регіональний офіс Фонду ім. Фрідріха Еберта з співпраці та миру у Європі (Відень)

Форсайт Україна. Чотири сценарії розвитку України