«Розумне пристосування в Україні: законодавче регулювання та практика застосування»

Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Уповноважений ВРУ з прав людини запрошують зацікавлених експертів та фахівців взяти участь у роботі круглого столу, присвяченого темі «Розумне пристосування в Україні: законодавче регулювання та практика застосування». Круглий стіл заплановано на 2 жовтня 2017 року з 14.00 год. до 17.00 год. у м. Київ.

Під час круглого столу буде презентовано та обговорено дослідження «Розумне пристосування: теорія та практика». Аналіз українського законодавства показує, що незважаючи на той факт, що сам термін «розумне пристосування» визначено лише щодо людей з інвалідністю, встановлений анти-дискримінаційним законодавством принцип недискримінації дозволяє використовувати розумне пристосування задля запобігання дискримінації людей з іншими ознаками. Окрім того, у дослідженні показано, яким чином практично можливо і потрібно розробляти індивідуальні рішення щодо різних ознак і у різних сферах суспільного життя.  Автор дослідження - Ірина Федорович,  Керівниця ГО Центр «Соціальна дія», співголова Коаліції з протидії дискримінації в Україні.


Запрошуємо до участі представників органів державної влади, підприємств, що зацікавлені у забезпеченні принципу недискримінації, та зацікавлених експертів.

Для участі у заході заповніть, будь ласка, реєстраційну форму онлайн до 25 вересня 2017 року: goo.gl/PRGV4e

 

Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34

+38 (044) 234 0038
+38 (044) 451 4031

mail(at)fes.kiev.ua

Photo: FES/Bernd Raschke

Публікації

Максак Г., к.політ.н. Шелест Г., к.політ.н. Бурейко Н., Коваль М., Коваль Н.

Українська призма: Зовнішня політика 2017

Устименко В.А., Заблодська І.В.

Досвід об´єднання територіальних громад на Сході України: економіко-правові аспекти

Регіональний офіс Фонду ім. Фрідріха Еберта з співпраці та миру у Європі (Відень)

Форсайт Україна. Чотири сценарії розвитку України