Вихідні дані

Вихідні дані

Видавець

Friedrich-Ebert-Stiftung, Bonn
Friedrich-Ebert-Stiftung e.V.
Годесбергер Алеє 149
53175 Бонн
Тел. ++49 (0)228/ 883- 0
Факс ++49 (0)228/ 883- 432

Регіональне представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі
01004 Київ,
Україна
вул. Пушкінська, 34
Тел.: +38 (044) 234 00 38
Факс: +38 (044) 451 4031
E-mail: mail [at] fes.kiev.ua
www.fes.kiev.ua
Представник: Марсель Рьотіг


Застереження щодо відповідальності

Зміст інформації на даній сторінці підлягає ретельному та регулярному контролю. Проте Фонд ім. Фрідріха Еберта (надалі – Фонд) не несе відповідальності за повноту, точність чи актуальність наданої на даній сторінці інформації. Наведені дані не підлягають також жодним гарантіям. Це стосується також змісту зовнішніх посилань (лінків), за який Фонд ім. Фрідріха Еберта не несе відповідальності.

Фонд ім. Фрідріха Еберта занесений до реєстру спілок районного суду в Бонні, вул. Вільгельмштрассе 21, 53111 Бонн, за номером VR2392 як зареєстрована спілка (е.V.).

Опубліковані Фондом статті в інтернеті захищені авторським правом авторів чи організацій, які брали участь в підготовці публікацій.

Забороненими, а також переслідуються законом будь-які дії, що пов'язані з копіюванням, тиражуванням і/або передрук цих публікацій без попереднього письмового дозволу власників авторського права.

Фонд не несе юридичної відповідальності за правильність чи точність змісту інформації, наданої авторами Фонду.

Захист даних

Якщо Ви хочете зв'язатися з нами за допомогою електронної пошти, Ви повинні знати, що Ваші особисті дані (ім'я, адреса тощо), які Ви нам передаєте, реєструються в електоронній базі даних з метою користування ними для того, щоб зв'язатися з Вами. Ваші особисті дані не будуть розголошені третім особам. Передача даних можлива тільки за умови Вашої згоди, особливо, якщо така передача є необхідною для надання Вам замовлених послуг або наскільки це дозволяє законодавство.

Користуючись нашої веб-сторінкою та надаючи Ваші особисті дані за допомогою електронної пошти, Ви надаєте Вашу згоду для вищезгаданої електронної реєстрації, обробки та використання Ваших особистих даних. Дану згоду Ви можете в будь-який час відкликати, а також вимагати видалення Ваших даних.

Імпресум Фонду Фрідріха Еберта, зареєстрованої спілки

Авторське право на використання фотоматеріалів

Авторські права на фотографії, опубліковані на цій сторінці, належать Фонду Фрідріха Еберта, якщо не зазначено інше. Фотоматеріал може бути безкоштовно використаний для поширення у засобах масової інформації, для особистих цілей та з педагогічною метою за наступних умов: Вкажіть на фотографії власника авторського права. Наприклад: "Фото: Фонд ім. Фрідріха Еберта", "Авторське право: Фонд ім. Фрідріха Еберта", "Copyright: Friedrich-Ebert-Stiftung".

Використання фотоматеріалів з іншими цілями, ніж ті, що зазначені вище, або з комерційною метою без попереднього узгодження є забороненим. У випадку, якщо Вам потрібна фотографія для комерційного використання (напр., реклами), зверніться, будь ласка, до відділу комунікації Фонду. В цьому випадку нам буде потрібна письмовий опис Вашого наміру (ел. поштою чи факсом), а також чек чи квитанція. Тільки після цього Фонд зможе вирішити, чи зможе надати Вам відповідне фото.

Окремі фото веб-порталу Фонду взяті з інших джерел. Відповідні джерела зазначені на фотографіях. З метою використання таких фото звертайтесь, будь ласка, до їх власників.